درباره ما


عطر یار آریا را بیشتر بشناسید

تا کنون عطر گل محمدی که پایه صنعت عطر سازی می باشد از زادگاه خود، ایران، به کشور فرانسه صادر شده و در آنجا ابتدا به اسانس عطری و سپس به ادکلن تبدیل شده، و با چندین برابر قیمت مجددا به ایران فروخته شده است. حال برای نخستین بار شرکت عطر یار آریا با استعانت از خداوند متعال و تکیه بر توان متخصصین داخلی، اسانس های گیاهی بویژه گل محمدی را در داخل کشور به عطر و ادکلن تبدیل نموده و در اختیار مردم پر افتخار ایران زمین قرار می دهد.

این شرکت در سال 1398 با تمرکز بر فراوری اسانس های گیاهی و تولید عطر و ادکلن تحت لیسانس شرکت فرانسوی Parfum Rivages با همکاری جناب آقای راهب (رییس هیئت مدیره شرکت گلاب ایران) و جناب آقای حیدر شبلی (رییس هیئت مدیره شرکت پارس آب طلای ناب) و خانم دکتر زهرا صاحب نظر (دکتری مهندسی شیمی و مدرس دانشگاه) تاسیس گردید و تمامی مجوزهای لازم از سازمان های ذیربط را اخذ نمود. با توجه به آرزوی دیرینه موسسین در خصوص جلوگیری از خام فروشی اسانس های گیاهی و فراوری آن به عطر و ادکلن، شرکت عطر یار آریا این آرزو را محقق کرد و با فراوری اسانس های گیاهی ارزش افزوده بسیار بالایی در زنجیره گیاهان معطر ایجاد کرده است. در حال حاضر، تلاش مجموعه بر بهره گیری از توان جوانان متخصص ایرانی به منظور بومی سازی این صنعت می باشد تا حتی الامکان کلیه مراحل تولید ادکلن در داخل کشور انجام شود. با توجه به تیم متخصص و دانشگاهی شرکت عطر یار آریا، تا کنون بالغ بر 56 نوع محصول تولید و به بازار عرضه شده است.

محصول ادکلن با برند هایbird brand Collection و amvag تولید شده و با توجه به تاکید تولید کنندگان بر ارائه محصول باکیفیت تا کنون توانسته است رضایت مصرف کنندگان را حاصل نموده و بخش بسیاری از بازار داخل و خارج را به خود اختصاص دهد. محصولات این شرکت به دلیل استفاده از مواد اولیه و اسانس با کیفیت، قابل رقابت با برند های خارجی می باشد و توانسته است پاسخگوی نیاز هموطنان عزیزمان باشد

image image